Raniżów to jednak stan umysłu… Radni odwołali koncert gwiazdy polskiego rocka
W niedzielę (26.08) w Raniżowie miał wystąpić znany polski zespołu Cree, którego liderem jest Sebastian Riedel, syn legendarnego Ryszarda Riedla, wokalisty grupy Dżem. Koncertu jednak nie będzie, bo… tak zdecydowali miejscowi radni. O całej sytuacji na portalu społecznościowym poinformował Cree:
– Z przykrością informujemy, że niedzielny koncert w Raniżowie zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od zespołu. Radni Gminy na cztery dni przed koncertem, zadecydowali, że nie chcą aby w miejscowości wystąpił zespół grający muzykę rockową. Informujemy również, że zaplanowanie koncertu jak i podpisanie umowy nastąpiło w miesiącu maju – czytamy na fanpejdżu zespołu.
Do podobnej sytuacji doszło ponad pięć lat w Kolbuszowej. W lutym 2013 r. organizacji koncertu Braci Figo Fagot odmówił nie tylko Miejski Dom Kultury, ale także dwa prywatne kluby na terenie miasta. Nie stało się tak jednak za przyczyną radnych, tylko (podobno) jednego z miejscowych księży.

6 Komentarzy

  1. Porównanie figofago do zespołu grającego na dobrym poziomie to rzeczywiście pokazuje znawców tematu żenua.pl.Choć akurat fogofago to poziom dla tej dziury buhahaha

  2. Bo radni włażą w dupę kościołowi i księżom.boja się o swoje stołki na następną kadencję..więc się nie dziwcie.

    • proszę najpierw dobrze się poinformować w Urzędzie Gminy kto odwołał zespół a nie odrazu oczerniać Radę!Nie było żadnego spotkania,na sesji również nie było mowy na ten temat,wiem bo jestem Radna wiec do kogo pretensje teraz macie skoro my również o odwołaniu dowiadujemy się dzisiaj.

      • Skoro Pani jest radna to proszę sprawdzić kto jest temu winien i pociągnąć do odpowiedzialności,a koszty niech winny pokryje z własnej kieszeni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.