Radosne kolędowanie
W niedzielę (16.12) o godz. 15 w Gminnym Ośrodku Kultury w Majdanie Królewskim odbędzie się „Radosne Kolędowanie”. W programie m.in. przedstawienie, które zaprezentują panie z majdańskiego Koła Gospodyń Wiejskich. – Podczas imprezy, mamy nadzieję, pokolędujemy i dzięki temu wprowadzimy siebie w piękny, świąteczny nastrój. Dlatego też zaproszenie kierujemy do wszystkich chętnych. Oczywiście wstęp jest wolny – mówi Renata Bebło z GOK w Majdanie Królewskim.
To nie jedyne tego typu wydarzenie tego dnia w powiecie. W niedzielę już od godz. 10 na placu przy kościele p.w. Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny w Raniżowie odbywać się będzie Kiermasz Bożonarodzeniowy z udziałem dzieci i młodzieży z Zespołu Pieśni i Tańca „Lesiaki”.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.