Radny Mirosław Kaczmarczyk: – Gdzie jest słup?

Kaczmarczyk o podwyżkach diet: - To skok na kasę

Ze skrzyżowania ulic Obrońców Pokoju i Nowe Miasta nagle zniknął słup ogłoszeniowy. Zaniepokoiło to radnego Mirosława Kaczmarczyka.

O zniknięciu słupa, do którego przywykło wielu mieszkańców, i który zdążył wrosnąć w krajobraz tej części Kolbuszowej, Mirosław Kaczmarczyk powiadomił na ostatniej sesji Rady Miejskiej
– Mieszkańcy pytają mnie, czy w miejsce tego usuniętego słupa planowane jest ustawienie czegoś, co umożliwili wywieszanie informacji. Przyzwyczailiśmy się do tego miejsca i byliby bardzo wdzięczni, gdyby jakaś tablica czy mniejszy słup tam się pojawił – postulował.

Burmistrz Jan Zuba tłumaczył, że słup ogłoszeniowy był w fatalnym stanie i musiał zniknąć.

– U podstaw by wykruszony. Nie było tam czego remontować. Dlatego poleciłem jego wymianę. Nie chcemy tego robić w dni robocze, bo jest tam duży ruch pieszy. Takie roboty mogłyby stwarzać zagrożenie dla przechodniów. Firma, która ma tego dokonać, niestety nie skorelowała w czasie tych czynności. Słup zdemontowali, a nowego jeszcze nie postawili. Ale on się pojawi.

Wkrótce po sesji na skrzyżowaniu ulic Obrońców Pokoju i Nowe Miasto pojawił się nowy słup. Na razie nie ma na nim ogłoszeń, ale wszystko przed nim.

Radny Mirosław Kaczmarczyk: - Gdzie jest słup?

2 Komentarze

  1. Słup ogłoszeniowy…
    Problem na miarę naszych czasów….
    Ale budowa parkingu wielopoziomowego dla prywatnych inwestorów z podatków mieszkańców gminy, to pikuś o którym cicho sza….

  2. ale mamy spostrzegawczych radnych , szkoda ze ta ich spostrzegawczość jest tak wybiorcza i nie widza tego co jest ważne dla lokalnej społeczności !!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.