Radny: – Bagno na drodze łączącej ulice Mickiewicza i Janka Bytnara
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kolbuszowej stanęła sprawa drogi, która łączy ulice Janka Bytnara i Mickiewicza (w pobliżu przejścia na Rynek). Mieszkańcy proszą o jej utwardzenie. 

Jest tam jedno wielkie bagno, po ostatnich deszczach wyglądało to jeszcze gorzej. Kiedy 10-12 lat temu budowana była tam kanalizacja, to mieszkańcy mieli obiecane utwardzenie tej drogi. Do tej porty tego nie ma. Ludzie chodzą za tym od kilku lat i mają już serdecznie dość – alarmował radny Józef Fryc.

Karol Wesołowski, przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2, powiedział nam, że droga, o której mowa, ma zostać w przyszłości zmodernizowana. Doraźnie jakiś czas temu został nam nawieziony kliniec.
2 Komentarze

  1. Ale maja dramat 🙂 na osiedlu przy Partyzantow cale osiedle to jedno wielkie bagno w dodatku z gliny ktora jak sie przykleji to ciezko sie jej pozbyc .

  2. Nie neguje konieczności przebudowy tej drogi, ale w Kolbuszowej jest co najmniej kilkanaście ulic, które wymagają remontu. pierwsze z brzegu: Piaskowa do końca, Krakowska do końca, Słoneczna, Handlowa, Wiktora, Kolejowa, Witosa, Nowe Miasto, 22 Lipca do końca.
    Radni powinni patrzeć trochę szerzej, niż granice swojego osiedla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.