Przedszkolaki z „Happy Kids” z wygraną na Festiwalu Małych Krokodyli [ZDJĘCIA]

Przedszkolaki z "Happy Kids" na Festiwalu Małych Krokodyli [ZDJĘCIA]

Dziś w Kolbuszowej odbył się Wiosenny Festiwal Małych Krokodyli. Wśród jego uczestników było też Niepubliczne Przedszkole Językowe „Happy Kids”.

Festiwal Małych Krokodyli rozpoczął się paradą przedszkolaków. Po zbiórce na kolbuszowskim Rynku dzieci ubrane w kolorowe stroje z krokodylami radośnie ruszyły w stronę ulicy Mickiewicza.

Tam zatrzymały się przy biurze posła Zbigniewa Chmielowca. Następnie korowód przeszedł ulicą Obrońców Pokoju do budynku Miejskiego Domu Kultury, przystając przy magistracie.

W MDK odbyły się prezentacje artystyczne w wykonaniu dzieci. Reprezentanci przedszkola „Happy Kids” wystąpiły z piosenką „Krokodyla znak”.
Po występie, w oczekiwaniu na werdykt jury, udały się na krokodylowy happening, czyli gry, zabawy i wiele innych atrakcji, które zorganizowano przy MDK.

Po zabawie i poczęstunku nastał najbardziej oczekiwany moment, czyli ogłoszenie wyników.

Okazało się, że pierwsze miejsce w kategorii plastyczno-muzycznej zajęło „Happy Kids”. Szczęśliwe dzieci wraz z paniami nauczycielkami odebrały dyplom, podziękowanie i prezent. Gratulacje.

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Happy Kids” mieści się przy ulicy Bora Komorowskiego 14.

W ofercie placówki są języki: angielski, hiszpański, francuski, a od niedawna – włoski i niemiecki. „Happy Kids” cały czas prowadzi rekrutację. Po informacje można dzwonić na nr tel.: 665-548-280.

Szczegóły na:


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.