Przed nami Dni Kolbuszowej. Jutro zagra Iron Head

Iron Head "zrobi hałas" dla Wielkiej Orkiestry

Tego jeszcze nie było. Jutro na plenerowej scenie przy pływalni krytej „Fregata” wystąpi gwiazda muzyki Disco Polo, zespół MIG. Przed nim zagrają… lokalni metalowcy, czyli grupa Iron Head. Oba koncerty odbędą się w ramach Dni Kolbuszowej.

Wszystko rozpocznie turniej firm i instytucji w piłce nożnej o Puchar Burmistrza. Rozegrany zostanie on w sobotę, o godzinie 9 na stadionie w Weryni.
Natomiast godzinę później w budynku dawnej synagogi odbędzie się wernisaż wystaw „Pejzaż Lasowiacki w Kolbuszowskiej Kolekcji Malarstwa”, „Jan Bytnar 1921-43 – w 100 rocznicę urodzin”.

O godz. 17 na placu przy basenie wystąpi zespół Iron Head. Jest to band, który gra szybki i ciężki, a zarazem melodyjny metal. Powstali w 2009 roku.

Obecnie zespół tworzą: Weronika Lenart (wokal), Tomek Lenart (gitara, wokal); Krzysztof Fryc (gitara), Emilia Micał (bas), i Bartosz Urban (perkusja). Podczas koncertu, zespół z Kolbuszowej zaprezentuje zarówno swoje stare utwory, jak i kilka premierowych numerów.

Półtora godziny później na scenie pojawi się gwiazda muzyki Disco Polo – grupa MIG (Disco Polo).

Na godz. 19:45 zaplanowano potańcówkę. Zagrają lokalne kapele. Zatańczą Górniacy i członkowie grupy Ziemia Kolbuszowska. Sobotę o godzinie 22:30 zakończy Dyskoteka Pod Gwiazdami.

W niedzielę, o godz. 15:30 odbędą się Bieg Uliczny i Marsz Nordic Walking (zapisy godzinę wcześniej przy basenie). Mniej więcej w tym samym czasie w budynku pływalni krytej rozegrane zostaną mistrzostwa świata w pływaniu na… krokodylu.
O godz. 17 wystąpią orkiestry dęte z Dobrynina, Krakowa i Kolbuszowej. O godz. 20 wystąpi Roman Dublański & Krokodyle. Na koniec zaplanowano zabawę taneczną z zespołem Nocna Zmiana.
Przed nami Dni Kolbuszowej. Jutro zagra Iron Head

1 Komentarz

  1. Disco polo. I to lista rezerwowa trzeciego sortu. Czemu obecnie wszyscy równają w dół, zamiast ciągnąć w górę? Wiem, że to są igrzyska skrojone pod gust kolbuszowskiego suwerena, ale pomimo wszystko jest to smutne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.