Przed nami Dni Cmolasu
W ten weekend (24-25.06) będzie można bawić się na Dniach Cmolasu. Wszystko rozpocznie się w sobotę o godz. 10 turniejem tenisa ziemnego o Puchar Wójta Gminy Cmolas. Następnie na stadionie KS Tempo o godz. 17 odbędzie się mecz piłki nożnej, w którym księża diecezji rzeszowskiej zagrają z oldbojami z Cmolasu. Tego dnia, w godz. 7-22 wstęp na cmolaski basen będzie kosztował jeden grosz.
Niedzielne imprezy odbywać się będą na cmolaskim stadionie. Start już o godz. 15. Dostępne tam będą urządzenia rekreacyjne dla dzieci, zapewnione zostanie również bogate zaplecze gastronomiczne. Na godz. 15.30 zaplanowano konkursy, tańce i zabawy z wodzirejem. Dwie godziny później pokazy militarne zaprezentuje jednostka strzelecka z Nowej Dęby. Będzie także możliwość postrzelania z broni krótkiej i długiej. O godz. 18 na scenie zaprezentują się wokaliści i zespoły taneczne z terenu gminy Cmolas.
Gwoździem programu będzie jednak Gala Disco Polo. O godz. 19 wystąpi zespół Lili. Na godz. 20 zaplanowano koncert grupy MeGustar, którego utwór „Baja-Bongo” uznano za najlepszy debiut w kategorii muzyki Dance. O godz. 21 rozpocznie się będzie zabawa taneczna w rytm zespołu Medium. W międzyczasie zaprezentowany zostanie pokaz sztucznych ogni. Dni Cmolasu zakończą się o północy.

1 Komentarz

  1. „Ten miś odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.