Pomóżmy muzykom z SubLunar zagrać na Gostyńskie Rockowania Festival

Zespół SubLunar, który współtworzy kolbuszowski muzyk, Jacek Książek, potrzebuje naszej pomocy. Ekipa ta chce zagrać na ogólnopolskiej imprezie Gostyńskie Rockowania Festival 2020. Pomóc im w tym możemy głosując na nich w ankiecie organizatora przeglądu.
Festiwal w Gostyniu powstał dla zespołów grających muzykę rockową i pochodne gatunki. Impreza ma formę przeglądu, a występujący oceniani są przez jury składające się z muzyków, dziennikarzy i ludzi ze świata kultury. Dla takich kapel jak SubLunar to szansa na pokazanie się szerszej publice.

Zagłosuj na SubLunar!

Na fanpejdżu festiwalu pojawiło się 110 zdjęć zespołów zgłoszonych do przeglądu. Tylko 10 z nich, na które zostanie oddanych najwięcej polubieni, dostanie się do styczniowych eliminacji. Uwaga, liczą się wszystkie reakcje! Ankieta potrwa do 30 listopada. Na SubLunar można głosować TUTAJ.

SubLunar to kapela o ugruntowanej pozycji w regionie. Przypomnijmy, że 17 czerwca b.r. na kanale YouTube pojawił się jej debiutancki album grupy pt. „A Welcome Memory Loss”. Na płytę składa się z 9 utworów. Brzmienie zespołu określa się jako progresywny rock, ale nie tylko.
Kapela powstała dwa lata temu. Tworzą ją: Łukasz Dumara (wokal), Łukasz Wszołek (perkusja), Jacek Książek (bas), Michał Jabłoński i Marcin Pęczkowski (gitara).

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.