Pierwszy atak wandali na Bulwary [ZDJĘCIA]

Burmistrz: - Ludzie są zachwyceni Bulwarami

Niestety stało się to, czego się obawiano. Bulwary Nad Nilem „premierowo” padły ofiarą wandali. Jak informują Czytelnicy, ktoś zniszczył tam jedno urządzeń rekreacyjnych.

Choć Bulwary nie są jeszcze oficjalnie oddane do użytku, to już teraz cieszą oko. Mieszkańcy chętnie spacerują traktem, który ciągnie się wzdłuż Nilu od komendy policji po budynek Kolegiaty.
Na tej trasie ulokowano między innymi: amfiteatr z zadaszoną sceną plenerową, kurtyny wodne oraz elementy rekreacyjne dla dzieci.

Bardzo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się fontanna multimedialna, która wygląda wyjątkowo szczególnie wtedy, kiedy robi się ciemno. Wtedy też na bulwarach tłumnie gromadzi się młodzież i nierzadko tam imprezuje.

Grzegorz Dzimiera, komendant Straży Miejskiej, kilka miesięcy temu zapewnienie ochrony temu miejscu przed wandalami określał jako jeden z priorytetów.

– Zrobimy wszystko, aby mieszkańcy mogli tam spokojnie odpoczywać, relaksować się i spacerować. Żeby to miejsce było przyjazne dla osób w różnym wieku. Nie chcemy dopuścić do tego, że opanują go osoby nadużywające alkohol i tych, którzy będą tam zaśmiecać, niszczyć i dewastować – zapowiedział komendant.
Długo nie trzeba było czekać. Nasz Czytelnik przesłał nam zdjęcia zniszczonych urządzeń rekreacyjnych na Bulwarach. Wcześniej były skargi na rowerzystów, którzy dewastują tam skarpy przy deptaku.

Pierwszy atak wandali na Bulwary [ZDJĘCIA]

Pierwszy atak wandali na Bulwary [ZDJĘCIA]
Zniszczone urządzenie na Bulwarach Nad Nilem. Zdjęcia: Czytelnik.

3 Komentarze

  1. Dzimiera skoro obiecał ze dopilnuje wszystkiego To niech tak robi a nie siedzi w aucie w rynku i rozwiązuje krzyżówki.

  2. A skąd ta pewność,że to,celowo ktoś zniszczył? Może to była za ciężka osoba,a może wada wyrobu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.