Piękna akcja pracowników starostwa. Świąteczne paczki dla potrzebujących
Artykuły żywnościowe, pościel, poduszki, kołdry, artykuły chemiczne i wiele innych potrzebnych materiałów pracownicy  starostwa, jednostek mu podległych i radni powiatowi przekazali trzem rodzinom z regionu, które borykają się z trudną sytuacją materialną oraz niepełnosprawnością. O ich wyborze zdecydowała konsultacja z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

Paczki z życzeniami władz powiatu dostarczono w środę (19.12). Obdarowani byli bardzo wzruszeni i uradowani świątecznymi prezentami. Jedna z pań powiedziała: – Tyle się słyszy o paczkach, przygotowywanych na Święta Bożego Narodzenia, ale nigdy nie przypuszczałam, że ktoś pomyśli o nas i nam podaruje tyle wspaniałych rzeczy – mówiła przyjmując kolejne pakunki.
Fot. Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.