Pięć nowych zakażeń koronawirusem, dwa z nich dotyczy sąsiedniego powiatu

Pięć nowych zakażeń koronawirusem, dwa z nich dotyczy sąsiedniego powiatu!

Dziś (18.03) o godzinie 14 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o pięciu nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Dwa z nich odnotowano na terenie powiatu mieleckiego. Dotyczy to młodej kobiety i starszego mężczyzny. Oboje są w dobrym stanie. Nie są hospitalizowani. Znajdują się pod ścisłą kwarantanną domową.

Mamy pięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – przekazał dziś o godzinie 14 w komunikacie resort zdrowia. – Potwierdzone przypadki dotyczą: dwóch osób z województwa podkarpackiego i po jednej z województw” lubuskiego, małopolskiego i podlaskiego. W sumie liczba osób, które zostały zakażone koronawirusem wynosi 251.

Pięć osób, niestety, zmarło. Jest to 57-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w Poznaniu; oraz czterech mężczyzn: 73 l. (Wrocław), 66 l.  (Lublin), 67 l. (Łańcut) i 57-l. (Wałbrzych).
Według najnowszych danych na Podkarpaciu odnotowano 14 przypadków zarażenia koronawirusem. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 2808 osób, 1621 poddano kwarantannie domowej, w szpitalach przebywa obecnie  56 mieszkańców naszego województwa. W powiecie kolbuszowskim jak dotąd nie odnotowano żadnego potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem.

1 Komentarz

  1. Smierc.90 latka z Niwisk ktoremu przypisano covid w akcie zgonu, co wam szkodzi mowia ratownicy do rodziny dostajac 6000 od banksterow u wladz
    Taki moralny kregosłup etyczny ktorego ich uczono.
    WSTYD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.