Otworzą Lidla w Kolbuszowej? Jest odpowiedź z biura prasowego firmy
Kilka miesięcy temu w przestrzeni medialnej pojawiła się informacja o planach uruchomienia w Kolbuszowej supermarketu Lidl. Miałby on stanąć na działce przy ul. Rzeszowskiej, przy drodze krajowej nr 9, obok restauracji McDonald`s. Sklep Lidla ma mieścić się w obiekcie o powierzchni około 2 tysięcy metrów kwadratowych. Obok budynku ma ma być plac parkingowy na około sto miejsc.

Aby potwierdzić te informacji, skontaktowaliśmy się z biurem prasowym Lidl Polska. Zadaliśmy pytanie, czy firma ta chce otworzyć sklep w Kolbuszowej. Oto odpowiedź, jaką uzyskaliśmy:
Chcielibyśmy poinformować, iż sieć Lidl Polska liczy w tej chwili ponad 630 sklepów i w dalszym ciągu planujemy rozwój, otwierając kilkadziesiąt sklepów rocznie. Interesują nas działki w miastach powyżej 8 000 mieszkańców. Natomiast w tej chwili nie możemy potwierdzić wspomnianej przez Pana lokalizacji”.
A więc mamy tu odpowiedź w stylu „nie potwierdzam nie zaprzeczam”. Tymczasem w sieci trwa zażarta dyskusja o planowanej budowie sklepu Lidla w miasteczku nad Nilem. Pojawiają się różne rewelacje. Jeden z radnych miejskich napisał nawet, że trwa już rekrutacja pracowników.

2 Komentarze

  1. Jest to potwierdzona informacja, że Lidl powstanie, na razie działka jest uzbrajana w kanalizację itp. Kwestia czasu, a nie jakies przypuszczenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.