OSTROWY BARANOWSKIE. Pijany zjechał w pobocze, uderzył w skarpę i dachował

W niedzielne (10.05) popołudnie w Ostrowach Baranowskich, w gminie Cmolas, 52-letni kierowca renaulta stracił panowanie nad pojazdem, zjechał w pobocze i uderzył w skarpę, a następnie dachował. Jak sie okazało, był pijany, nie posiadał uprawnień do kierowania i dodatkowo jechał samochodem niedopuszczonym do ruchu. Odpowie za to przed sądem.

Do zdarzenia doszło około godziny 18. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w skarpę a następnie dachował.

Z gminy Cmolas

W wyniku uderzenia kierowca i pasażer samochodu nie odnieśli poważnych obrażeń i opuścili pojazd jeszcze przed przyjazdem policji. Świadkowie tego zdarzenia wskazali mężczyznę, który kierował renaultem. Od 52-letniego mieszkańca gminy Cmolas policjanci wyczuli alkohol.
Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Pod działaniem „procentów” znajdował się również pasażer, który miał niespełna 0,2 promila.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że 52-latek, który siedział za kierownicą renaulta, nie posiada uprawnień do kierowania, a samochód, którym podróżowali jest niedopuszczony do ruchu. Oprócz odpowiedzialności za kierowanie w stanie nietrzeźwości, mieszkaniec gminy Cmolas odpowie za spowodowanie kolizji, jazdę bez uprawnień oraz jazdę samochodem niedopuszczonym do ruchu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.