Nowe ulice na strefie
Powoli zapełnia się teren kolbuszowskiej strefy ekonomicznej przy ul. Sokołowskiej. Firmy kupują działki, planują na nich budowę swoich fabryk. Problemem okazuje się brak nazw ulic.

– Użytkownik wieczysty, który rozpoczął budowę obiektów przemysłowych, zwrócił się z prośbą o nadanie numeru działce, którą zajmuje – powiadomił Tadeusz Serafin, kierownik Referatu Rolnictwa i Gospodarki Gruntami w magistracie. – W związku z tym zdecydowaliśmy się przedłużyć ul. Leśną.
Inny trakt, który otrzyma nazwę, znajduje się na Górce Weryńskiej i prowadzi do zlokalizowanych tam zbiorników wodnych. – Ten odcinek nie ma nazwy, a zostały tam sprzedane grunty. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że zaistnieje nadanie numeru dla tej działki. Stąd decyzja o nadaniu tej drodze nazwy „ulica Przemysłowa” – zaznaczył kierownik Serafin.
Loading poll ...

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.