„Nowa wojna” – wstrząsający klip Cornflakes Aggression [FILM]

Cornflakes Aggression znowu w natarciu. Jest nowy klip - zdjęcie główne.

Zbyszek Rębisz, basista Cornflakes Aggression, umieścił w sieci najnowszy klip tej kapeli. Jego tytuł to „Nowa Wojna”. To efekt tegorocznej wizyty kolbuszowskiej formacji w studiu nagrań.

Klip wstrząsa, zarówno dźwiękiem – tekstem, jak i obrazami. Na początku widzimy maszerujących żołnierzy.
Potem kolejno: bojowników ISIS, parady homoseksualistów, wieszanie Saddama Husaina, napaść „uchodźców” na kobietę, tłumy czarnoskórych emigrantów, zamach terrorystyczny w Paryżu, modły muzułmanów, i dewastowanie sklepu. Puentą tego jest wizerunek George Sorosa, żydowskiego finansisty.

Następnie widzimy flagi USA i Izraela oraz polityków tych dwóch państw. Klip kończą zdjęcia z krwawych egzekucji więźniów i masowych mordów cywilów dokonywanych przez ISIS.

W tle słyszymy głos wokalisty CA, Dominika Masteli:
„Przemielą nas wszystkich jak zboże na mąkę. Rozgrabią majątki i rozdepczą jak stonkę. Zmiksują, skonsumują: czyżeś stary, czyżeś młody. Ogryzą z nas kości, przerobią na odchody. Nie sprostasz temu lobby na żadne Dzień Dobry”

W skład kapeli oprócz Dominika Masteli i Zbyszka Rębisza, wchodzi Rafał Dziedzic (gitara)). Muzyka, jaką grają, została zakwalifikowana jako haut-rock. CA funkcjonuje na rynku muzycznym już od 10 lat.
1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.