NOWA WIEŚ. Policyjny najazd na plantację marihuany koło Kolbuszowej

Krzewy konopi indyjskich w tunelu ogrodowym
Zdjęcie ilustracyjne.
Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Rośliny rosły na niezamieszkałej działce w Nowej Wsi, koło Kolbuszowej, Właścicielowi „plantacji” grozi więzienie.

Do akcji doszło w poniedziałek (06.07) rano. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wraz z mundurowymi z Kolbuszowej „odwiedzili” nielegalną uprawę konopi w tunelu foliowym na terenie niezamieszkanej działki w Nowej Wsi.

Funkcjonariusze ustalili, że właścicielem uprawy jest 26-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. W trakcie wykonywanych czynności policjanci znaleźli 34 krzewy oraz ponad 120 gramów suszu roślinnego. Badanie suszu testerem wykazało obecność w nich substancji zabronionych.

Właściciel „plantacji” został doprowadzony do komendy policji w Kolbuszowej, gdzie usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi. Grozi mu za do trzech lat więzienia.
4 Komentarze

  1. Oczywiście. A truciznę i narkotyk- papierochy – sprzedaje się legalnie, zaakcyzowane, żeby tylko państwo mogło czerpać zyski ze śmiertelnych chorób i śmierci od nikotynizmu. Hipokryzja w klinicznej postaci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.