Niezwykłe wystawy w majdańskim ośrodku

W Gminnym Ośrodku Kultury i Biblioteki w Majdanie Królewskim otwarte są dwie wystawy artystyczne. Można je podziwiać w godzinach pracy GOKiB. Wstęp jest wolny. 
Jedna z wystaw przedstawia prace malarstwa i rysunku autorstwa Aleksandry Skury, mieszkanki Huty Komorowskiej. W skład ekspozycji wchodzi 12 rysunków (ołówek i węgiel), a także pięć obrazów (malarstwo olejne). Prace te można oglądać do końca października. Co ciekawe pani Ola jest również wielką fanką fotografowania, ale swoimi zdjęciami póki co jeszcze się nie pochwaliła.

W majdańskim ośrodku kultury natkniemy się również na stałą galerię prac plastycznych grupy artystycznej „Supeł Art”, która zrzesza lokalnych plastyków.

Wcześniej spotykaliśmy na wernisażach i innych wydarzeniach artystycznych. W końcu postanowiliśmy się zrzeszyć. W ośrodku w Majdanie Królewskim spotykamy się przeważnie raz w miesiącu, gdzie wspólnie tworzymy i fajnie razem spędzamy czas – zdradza Renata Bebło, instruktor GOKiB, a zarazem artysta plastyk działająca w grupie „Supeł Art”.
Niezwykłe wystawy artystyczne w majdańskim ośrodku kultury
Supeł Art podczas jednego z wernisaży. Pierwsza z prawej – Renata Bebło.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.