Nieszczęście przy „Fregacie”. Ktoś wie coś więcej? [ZDJĘCIA]
Czytelnik poinformował nas, że dziś (15.02) nad ranem na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Wojska Polskiego w Kolbuszowej, w pobliżu pływalni krytej „Fregata” doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody Świadczą o tym zdjęcia, które nad nadesłał.

Policja jednak, póki co, nie informuje o tym zdarzeniu. Nie wiemy więc , kto zawinił i czy ktoś odniósł obrażenia. Na zdjęciach widzimy miejsce zdarzenia tuż po wypadku. Obecność straży, policji i pogotowia ratunkowego świadczy, że stało się coś groźnego.


5 Komentarzy

 1. ze zdjęć można wywnioskować nie ustąpienie pierwszeństwa bo oba samochody mają przody puknięte….Eh jak ja kocham to nasze miasto

  • „nie ustąpienie pierwszeństwa bo oba samochody mają przody puknięte…” puknij to Ty się w głowę 😉
   Po pierwsze kompletnie bez sensu wyciągnięty wniosek – wymuszenie pierwszeństwa niekoniecznie kończy się czołówką, a wręcz rzadziej niż uderzeniem bocznym.
   Po drugie wygląda to raczej na zaśnięcie/zasłabnięcie, ewentualnie lekki poślizg bez obracania, bo samochody są zderzone czołami na prostej drodze (na skrzyżowaniu, ale wyglądają raczej jakby jechały w przeciwnych kierunkach).

   • Dokładnie jechały w przeciwnych kierunkach, ten czerwony chciał ominąć Lanosa skręcającego na warsztaty szkolne. Zamiast zwolnić to chciał pokazać cwaniactwo, no to pokazał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.