„Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor w powiecie kolbuszowskim [FOTO]

„Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor w powiecie kolbuszowskim [ZDJĘCIA]

Bohaterami najbliższego odcinka programu „Nasz Nowy Dom” będzie pani Agnieszka i jej córka Ola z Komorowa. Remont ich drewnianego, ponad stuletniego domu będzie można zobaczyć na antenie Polsatu już w ten czwartek (09.03), o godzinie 20.

„Nasz Nowy Dom” to popularny program typu reality show. Prowadzi go Katarzyna Dowbor.
W każdym odcinku dom lub mieszkanie jednej z polskich rodzin, włączając teren wokół, zostaje wyremontowany. Prace z tym związane trwają kilka dni.

Kasia Dowbor z ekipą w Zagorzycach

Tym razem bohaterami programu będzie rodzina z Komorowa Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” zawitała tam w listopadzie 2022 roku.
Budowlańcy zajęli się ponad stuletnim domem. Mieszka w nim pani Agnieszka z  13-letnią córką, Olą. Obie kobiety żyły tam w tragicznych warunkach.

Elewacja budynku odpada, sufity kruszą się i sypią, stary piec nie ogrzewa budynku, a podłogi łamią się pod stopami. Rok temu dzięki pomocy sąsiadów w domu powstała… prowizoryczna łazienka.

Tymczasem pani Agnieszka ma problemy z biodrami, nieustannie towarzyszy jej ból. Powinna poddać się operacji, jednak warunki, w jakich mieszka, nie sprzyjają rekonwalescencji. Kobieta marzy także o pracy. Czy uda się jej zrealizować plany?
„Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor w powiecie kolbuszowskim [FOTO]
Zdjęcia: TV Polsat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.