Na Partyzantów nie chcą ścieżki rowerowej. Jest list protestacyjny
Na ul. Partyzantów w Kolbuszowej trwa obecnie budowa nowej kanalizacji. Po zakończeniu inwestycji, czyli w przyszłym roku, cały ten trakt zostanie zbudowany w zasadzie od podstaw. Jest już koncepcja nowej ulicy z: jezdnią, progami zwalniającymi, chodnikami, i ścieżką rowerową.
Problem w tym, że trasy dla jednośladów nie chce część mieszkańców, którzy nawet napisali list w tej sprawie do Urzędu Miejskiego. – Tutaj trzeba będzie wypracować jakiś kompromis w formie konsultacji społecznych – uważa burmistrz Jan Zuba. – Na to będzie pora w wolniejszym czasie, bo w tej chwili mamy sezon przetargów, kontraktowania robót, i pozyskiwania środków finansowych.

3 Komentarze

  1. Jacys debilni bezdzietni tetrycy chyba nie chca tych sciezek. Kto ma dziecko raczej jest za. Jak zuba nie robi sciezki to znaczy ze piszla łapówka. Krotko… Maja byc sciezki nawet i za rok ale maja byc… Moje czworo dzieci ma jezdzicbezpuiecznie

    • Popieram. Nie mieszkam tam i nie jeżdżę tam rowerem ani moje dzieci, ale jeżdżę tamtędy codziennie po kilka razy i tam ścieżki są BARDZO POTRZEBNE, właśnie dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi. Tam bardzo ciężko wyprzedzić samochodem jadącego rowerzystę!!!

  2. t tak mieszkam na Partyzantow w pierwszej kolejnosci
    ma byc…… chodnik i sciezka .
    ps.glosno o Paertyzantow, bo ida wybory::)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.