„Mdli mnie gdy czytam zawistnych typów, którym Owsiak tak bardzo przeszkadza”
Dziś (13.01), jak co roku już od 27 lat, w całym kraju gra Wielka Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla  szpitali dziecięcych.

Jak co roku WOŚP dzieli Polaków. Podział ten widać również w naszym powiecie. Zdeklarowanym fanem inicjatywy Jurka Owsiaka jest Michał Karkut, radny miejski i sołtys Kolbuszowej Górnej. Swoje poparcie dla Wielkiej Orkiestry wyraził na portalu społecznościowym. Oto co napisał:

„Jak co roku wrzucę pieniądze do puszki WOŚP. Dlaczego to zrobię? Otóż to banalnie proste. To moje pieniądze i moje decyzje. Mdli mnie gdy czytam tych zawistnych typów, którym Owsiak tak bardzo przeszkadza. Jak ktoś nie chce pomagać przez fundację Owsiaka to zawsze może przekazać swoje pieniądze (lub nawet samochód tak jak robią to bezdomni) panu Rydzykowi. Ja „zapuszkuję” parę złotych jakiemuś wolontariuszowi i wierzę, że będą dobrze wykorzystane. Koniec. Kropka. Serducho”.

3 Komentarze

  1. Brawo.W naszym szpitalu też był sprzęt z serduszek. Był na noworodkach. Był. Bo nie ma porodówki. Dawajcie lub nie ale nie róbcie z tego afery. Michał dajesz na Owsika, to nie obrażaj tych co dają na Rydzyka. Ukryty hejt Michała owocuje potem Gdańskiem. Tyle i aż tyle. Kropka.

    • Trzeba czytać ze zrozumieniem i nie dopatrywać się drugiego dna. Hejtu tu żadnego nie widzę. Każdy widzi co chce i się sam nakręca.Prawda,,Miejscowy”?
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.