Marcin Szypuła – kandydat do Rady Miejskiej w Kolbuszowej. Kim jest? [MATERIAŁ WYBORCZY]

Marcin Szypuła - kandydat do Rady Miejskiej w Kolbuszowej. Kim jest? [MATERIAŁ WYBORCZY]

Marcin Szypuła będzie kandydował do Rady Miejskiej w Kolbuszowej z okręgu nr 1. Kim jest? To przede wszystkim ambitny przedsiębiorca, który wraz z żoną Edytą, ciężką pracą od podstaw stworzył znany w całym regionie Park Rozrywki BRZEZÓVKA. Ma też na koncie wiele innych projektów biznesowych. Zapraszamy na pierwszy z serii artykułów, w których przedstawimy jego postać i plany względem gminy Kolbuszowa.

  • Marcin Szypuła jest mieszkańcem Kolbuszowej, znanym w całym regionie przedsiębiorcą, mężem Edyty i ojcem Kamilki. Teraz chce poświęcić się pracy w Radzie Miejskiej.
  • Jego priorytetem są mieszkańcy. Nie znosi politykierstwa w samorządzie.
  • O mandat radnego miejskiego w Kolbuszowej będzie ubiegał się z okręgu nr 1.
  • Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej portalu Kolbuszowa Lokalnie.

Kim jest Marcin Szypuła?

Marcin Szypuła ma 39 lat i mieszka w Kolbuszowej. Życie prywatne dzieli z żoną Edytą, z którą wspólnie zarządzają swoimi firmami i wychowują 4-letnią córkę Kamilę.

Marcin Szypuła, kandydat na radnego Rady Miejskiej w Kolbuszowej, z żoną Edytą.
Marcin Szypuła wraz z żoną Edytą wychowują córeczkę Kamilkę i razem zarządzają swoimi firmami.

Brzezóvka, Piramida i Soprano

Jest przewodniczącym Rady Rodziców Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej, członkiem BNI – największej w Polsce i na świecie organizacji networkingu biznesowego. Prywatnie to pasjonat i zwolennik innowacyjnych rozwiązań, technicznych nowinek i podróży.

Od lat jest głównym wykonawcą usług rozrywkowo-rekreacyjnych na obszarze powiatu kolbuszowskiego i w innych rejonach. Zasiada w zarządzie spółki Fun&Sun, jest pomysłodawcą i właścicielem Parku Rozrywki BRZEZÓVKA.

To on stworzył pionierski projekt jakim była PIRAMIDA – ogródek piwny na Rynku w Kolbuszowej, a także kultową pizzerię SOPRANO.

Jego ostatnim przedsięwzięciem biznesowym są zdobywające coraz większą popularność w całym kraju – kamperypodkarpacie.pl.

„Zadbajmy wreszcie o ludzi”

Marcin Szypuła swoje pomysły realizuje w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży i stałą obserwację zmieniających się trendów. Wszystkie pomysły, inwestycje i przedsięwzięcia skutecznie i z efektami wprowadza w życie.

Swoją wiedzę, biznesowe doświadczenie i zaangażowanie w podejmowane projekty chce wykorzystać jako radny Kolbuszowej. Jego priorytetem jest dobro mieszkańców.

– Doskonale wiem, że nasze społeczeństwo potrzebuje skuteczności i realnego działania. Że lokalny samorząd powinien łączyć mieszkańców, a nie ich dzielić. Nie zgadzam się na polityczną walkę o zabarwieniu ideologicznym – podkreśla Marcin Szypuła.

„Samorząd jest jak firma”

W wielu aspektach korzysta z wiedzy i usług profesjonalistów. Wie, że dzięki samodoskonaleniu można na wiele rzeczy spojrzeć w inny, bardziej ekonomiczny i samowystarczalny sposób.

To osoba kreatywna, pełna pomysłów i świeżego spojrzenia na problemy kolbuszowian.

– Każdy samorząd jest jak firma. Ma szefa, pracowników na różnych stanowiskach, budżet, wydatki i konkretne projekty do wykonania. Każdy z tych pracowników, zajmując określone stanowisko, powinien działać dla dobra firmy, czyli lokalnego społeczeństwa.

– Moim celem jest wielokierunkowy rozwój gminy Kolbuszowa. Chcę kreować takie zachowania, działania i inicjatywy, aby każdy z moich wyborców miał pewność, że podejmowane przeze mnie działania poprawią jego warunki życia- zaznacza Marcin Szypuła.

Materiał wyborczy sfinansowany przez Komitet Wyborczy Wyborców „Razem Dla Rozwoju Gminy”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.