Maciek zachwycił w „The Voice of Poland” [WIDEO]

Maciek zachwycił w "The Voice of Poland" [WIDEO]

Maciej Draus przeszedł do następnego etapu programu „The Voice Of Poland”. 23-letni mieszkaniec Niwisk zachwycił jury, w tym przede wszystkim Justynę Steczkowską, która wybrała go do swej drużyny. Występ Macka mogliśmy dziś zobaczyć na antenie TVP2.

Maciej Draus  zaprezentował w dzisiejszej (09.10) odsłonie „The Voice Of Poland” własną aranżację utworu „List” z repertuaru Kamila Bednarka.
– Zgotował nam jeden z najbardziej emocjonalnych występów tego wieczoru. Chciał trafić do drużyna Justyny i tak się stało. Czy Justyna oszlifuje diament, którym jest Maciej? Nie mamy w związku z tym wątpliwości – czytamy na facebookowym profilu „The Voice Of Poland”.

Maciek ma 23 lata i mieszka w Niwiskach. Pracuje w Mielcu i studiuje zaocznie. Jest typowym „chłopakiem z sąsiedztwa” – uczynny, uśmiechnięty i koleżeński.

Dziś wystąpił w przesłuchaniach w ciemno. Wcześniej wraz z innymi osobami wybrano go na nieemitowanych w telewizji pre-castingach, Uczestników oceniać będzie jury, czyli trenerzy, którymi są: Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Tomson, Baron i Marek Piekarczyk.

Na początku występu wszyscy trenerzy odwróceni są tyłem. Jeśli któryś z jurorów chce przyjąć uczestnika do siebie, odwraca się do niego i śpiewający automatycznie trafia do jego drużyny. Maćka w ten sposób wybrała Justyna Steczkowska.

– Masz wrażliwość w sobie. Słychać, że to śpiewa twoje serce. Ale technicznie jesteś tak słaby, że masakra. Dlatego odwróciłam się, żeby ci pokazać, jak się nauczyć śpiewać. Jeśli oprócz serca pokażesz swoje techniczne możliwości, to na każdym ognisku wszystkie dziewczyny będą należały do ciebie – powiedziała Steczkowska.
Kolejnym etapem będą bitwy, podczas których trenerzy wybierają po dwie osoby. Do finału kwalifikuje się czterech uczestników. Czy wśród nich będzie mieszkaniec naszego powiatu?

Maciek zachwycił w "The Voice of Poland" [WIDEO]
Maciej Draus znalazł się tam gdzie chciał, czyli w drużynie Justyny Steczkowskiej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.