Luxtorpeda w Hucie Komorowskiej

Tysiące młodych pielgrzymów bierze udział w 20. Spotkaniu Młodych Diecezji Sandomierskiej, która odbywa się od piątku do niedzieli (15-17.09) na terenie gmin Majdan Królewski i Nowa Dęba.
Wiele imprez ma miejsce na obiektach Muzeum im. ks. kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej. Jednym z takich eventów jest koncert absolutnej gwiazdy polskiej sceny rockowej – zespołu Luxtorpeda. Muzycy wystąpią o godzinie 17 na scenie w parku przy budynku muzeum.
– Serdecznie zapraszam na koncert zespołu Luxtorpeda. Spotykamy się w Hucie Komorowskiej, żeby głośno pośpiewać i pochwalić Pana. Jest już przygotowana piękna scena wraz z otoczeniem. Wszystko to na przyjęcie bardzo dużej liczby ludzi, którzy będą chcieli wspólnie bawić się i śpiewać z muzykami Luxtorpedy – mówi Katarzyna Cesarz, kustosz muzeum im. kardynała Kozłowieckiego.To nie pierwszy koncert Luxtorpedy w naszym regionie. Zespół wystąpił na kolbuszowskim Festiwalu Muzycznego „Spinacz” 2016: – To muzycy, którzy deklarują się jako osoby wierzące, ich teksty, choć nie wprost, ale opowiadają o Bogu i patriotyzmie. Zespół ten zaskarbił sobie serca młodych ludzi.  Świadczy to o tym, że, mamy w Polsce wspaniałą młodzież – mówił Dorian Pik, współorganizator „Spinacza”.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.