Ktoś zaspał? Do południa ulice były nieodśnieżone

Kolbuszowska gastronomia nie zapłaci podatków?

Zima, jak to ma w zwyczaju, zaskoczyła dziś drogowców. Potwierdził to radny Krzysztof Wójcicki (na zdjęciu), który opublikował zdjęcia Kolbuszowej z informacją, że do godziny 12:30 drogi w Kolbuszowej nie były odśnieżone.
Z prognoz Instytutu Meteorologii Gospodarki Wodnej wynika, że czeka nas dziś powrót mrozów i śnieżyc. Możliwe są przerwy w dostawie prądu. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa uruchomiło w tej sprawie alert. Na Podkarpaciu do jutra (08.02) ma spaść miejscami do 35-45 cm śniegu.

Drogi nieodśnieżone

Wiatr będzie osiągał w porywach do 65 km/h i obok zawiei i zamieci śnieżnych może powodować ograniczenie widoczności. Jeśli ktoś w tym okresie będzie potrzebował pomocy, powinien zadzwonić pod nr tel. 112. Analitycy z IMGW ostrzegają: mróz utrzyma się do połowy lutego, a pod koniec miesiąca termometry wskażą nawet -28C.

To trzeci atak zimy, z którym mamy do czynienia. Za każdym razem śnieżyca zaskakiwała drogowców, o czym mogą coś powiedzieć kierowcy. Nie inaczej jest dzisiaj (07.02), o czym godzinę temu poinformował na portalu społecznościowym Krzysztof Wójcicki, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej:
– „Uważajcie na drogach Kolbuszowej. Niestety służby odpowiedzialne za odśnieżanie zaspały. O 12:30 drogi w mieście były nie odśnieżone”.

Ktoś zaspał? Do południa ulice były nieodśnieżone

3 Komentarze

  1. Jakby trzeba było promować posłów pewnej partii, to miejskie służby na pewno, jak zawsze przy takim promowaniu, wykazałyby się stuprocentową efektywnością. Ale odśnieżać dla gorszego sortu? Po co… Przecież niedługo wiosna…

  2. Panowie radni wybraliśmy was nie po to żebyście tylko brali diety z publicznej kasy , ale po to żebyście coś robili !!!!!!!!!Pytam się Was i Pana Burmistrza , gdzie były i czy w ogóle są służby odpowiedzialne za utrzymanie stanu dróg i chodników !!!!!!!!!Dlaczego osoby odpowiedzialne za te sprawy w urzędzie nie biorą łopaty i do roboty skoro sami nie potrafią zorganizować odśnieżania .Jadąc do pracy to zauważyłem ze tylko teren przyległy do budynku Urzędu Miejskiego był odśnieżany jakby to był obiekt najważniejszy!!!!!!!!Jeden wielki skandal i tłumaczenie Burmistrza ,że zima , mało służb to bajki !!!!!!!!! mniej kasy wydawać na bzdety a zając się trzeba poważniejszymi sprawami ważnymi dla dla mieszkańców !!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.