Koncert w Kolegiacie
W niedzielę (17.09) o godz. 18 Kolegiata p.w. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej zaprasza na koncert pt. „Jesteś, który jesteś”, który będzie poetycką medytację nad słowami modlitwy „Ojcze nasz”. Wystąpi zespół Noro Lim. Po koncercie będzie można nabyć nową płytę grupy wraz z autografami muzyków.
Noro Lim pochodzi z podkrakowskiego Sieprawia i gra ze sobą już 15 lat. Brzmienie, jaki prezentuje, to szeroko pojęta muzyka poetycka. Założycielem i liderem grupy jest Rafał Alicki. Jest on pianistą, jak i kompozytorem i aranżerem. Skład zespołu tworzą również: wiolonczelistka Alicja Biela, skrzypaczki Katarzyna Gancarz i Ewelina Korczak oraz Małgorzata Mazurek, która gra na flecie poprzecznym. W kolbuszowskiej Kolegiacie Noro Lim wystąpi po raz trzeci. Wstęp na koncert jest wolny.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.