Kolbuszowianin chce pomóc lokalnym firmom w przeniesieniu biznesu do sieci

Paweł Kosmala, właściciel  kilku biznesów w branży marketingu internetowego, nie kryje, że postępujący kryzys gospodarczy boleśnie odbije się na jego działalności. Mówi jednak, że się nie podda i dostosuje się do warunków, bo tylko w ten sposób można przetrwać. W bezkompromisowy sposób skierował też apel do innych przedsiębiorców. Oto on:

„Dziś jeden po drugim płacze jak dzieci, że państwo im nie pomaga i jak to im źle. Dorośliście? Życie was nie nauczyło, że warto liczyć tylko na siebie? Jest źle, będzie jeszcze gorzej trzeba wziąć się w garść. Dorosły człowiek bierze odpowiedzialność za swoje decyzje i ponosi tego pełne konsekwencje. Tak, stracę pewnie sporo, ale mogę to odbudować. Jednak nie odzyskam czasu, który straciłem na narzekanie. Co mogę zrobić, by odnaleźć się w nowym świecie i jak mogę pomóc w tym innym? Taka jest, niestety, brutalna prawda. Życie też nie ma litości, przetrwają najsilniejsi” – napisał na Facebooku.
Wpis ten wzbudził duże kontrowersje. W związku z tym Paweł Kosmala zadeklarował, że do końca kwarantanny będzie świadczył bezpłatne konsultację dla lokalnych przedsiębiorców w zakresie tego,  jak można i czy da się przenieść biznes do sieci. Warunki, jakie przedstawił, są następujące:

  • Konsultacja może trwać max godzinę przez skype. Jedna osoba dziennie
  • Firma zarejestrowana na terenie gminy Kolbuszowa.
  • Konsultacje poniedziałek-piątek (9:00-10:00)
  • Obowiązuje kolejna za kolejnością zgłoszeń.
  • Kolejka będzie dostępna publicznie na moim profilu.
  • Osoby zainteresowane proszę niech zgłaszają się w komentarzu pod tym postem
  • Zachowuje sobie prawo do odmowy konsultacji gdy będzie wiązało się to z nieuczciwą konkurencją dla moich obecnych klientów.

Jak razie nikt nie zgłosił chęci ani ochoty do skorzystania z tego doradztwa.

2 Komentarze

    • nikt sie nie zglosil bo wiekszosc z tych co najbardziej placza na obecna sytuacje doskonale poradzi sobie przez najblizsze kolejne 3 miesiace nawet jak nie zarobia ani grosza ,wystarczy ze wyciagna troche z kieszeni . osobiscie znam osoby prowadzace biznes za ktory na przestrzeni ostatnich 10 lat zarobili i kupili po 3-4 mieszkania w Krakowie na wynajem nie wspominajac o wypasionym domu w ktorym mieszkaja i 3 samochodach na podjezdzie. Zobaczcie jakie domy buduja nasze kolbuszowskie panie kosmetyczki ktore oczywiscie tez teraz twierdza ze za chwile zbankrutuja 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.