KOLBUSZOWA. Wysepki na Jana Pawła II uwięziły pijanego kierowcę „malucha”

Pijany kierowca

Kontrowersyjne wysepki na ulicy Jana Pawła II w Kolbuszowej, które niejednego kierowcę przyprawiają o ból głowy, tym razem okazały się pożyteczne. Otóż przyczyniły się do zatrzymania pijanego kierowcy, który „maluchem” urządził sobie rajd ulicami miasta.

Dziś (23.10) w nocy policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zwrócili uwagę na jadącego ulicą Rzeszowską w Kolbuszowej fiata 126p. Pojazd ten jechał ze znaczną prędkością. W pewnym momencie auto wjechało na ulicę Jana Pawła i najechało na wysepkę, uszkadzając opony.
Policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Za kierownicą siedział 22-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna podróżował z pasażerką, również mieszkanką naszego powiatu.

Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Z uwagi na uszkodzenia pojazdu, wzięli też dowód rejestracyjny fiata. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 22-latkowi grozi do 2 lat więzienia.

2 Komentarze

  1. za te wysepki to powinien projektant karę zapłacić z własnej kieszeni. niebezpieczne, niewygodnie, utrudniające dojazd karetek straży pożarnej, spychacza śniegu, autobusu. nie sa zgodne z żadnymi normami. kątai skrętu, ułatwieniami. bardzo niebezpieczne. i do tego te parkingi od razu z drogi głównej. Proszę upublicznić kto był projektantem. żeby się wystrzegać na przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.