KOLBUSZOWA. Ryszard Zieliński nowym kierownikiem „Fregaty”

KOLBUSZOWA. Ryszard Zieliński nowym kierownikiem "Fregaty"

Znamy nowego kierownika pływalni krytej „Fregata”. Został nim były dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Tak zdecydowała komisja rekrutacyjna, której przewodniczył Krzysztof Matejek, sekretarz gminy, notabene były kierownik „Fregaty”.  

Ryszard Zieliński z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego. Jest też trenerem II klasy w piłce nożnej, instruktorem nauki pływania oraz kulturystyki, a także sędzią okręgowym pływania. W latach 1992-2007 pracował jako nauczyciel WF w ZST, potem przez 11 lat był dyrektorem tej szkoły.

Od poniedziałku (28.09) Ryszard Zieliński jest kierownikiem Referatu Kultury Fizycznej, Rekreacji i Krytej Pływalni w Urzędzie Miejskim, czyli mówiąc wprost – szefem kolbuszowskiej „Fregaty”. Dotychczas stanowisko to pełnili: Krzysztof Matejek (2010-18) i Monika Woźniak (2018-20).
W uzasadnieniu wyboru jego osoby na stanowisko kierownika pływalni czytamy: „Pan Ryszard Zieliński w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się znajomością zagadnień dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa osób przebywających na obszarach wodnych oraz zagadnień dotyczących funkcjonowania samorządu. W najwyższym stopniu spełnił wymagania formalne zamieszczone w ogłoszeniu o naborze. Posiada kwalifikacje i doświadczenie nie tylko w zarządzaniu zespołem ludzkim, ale też jednostką sektora publicznego (…)”

2 Komentarze

  1. moze wreszcie panie ratowniczki zaczna sie przyzwoicie prowadzic bo przykladu mlodym ludziom to one nie daja a daja niestety czesto tylko nie to co trzeba :))) na takie zachowania sa inne zawody nie koniecznie w pracy ktora oplacaja podatnicy !!!!

  2. Rzeczywiście świetnie wykształcony menadżer przygotowany do zarządzania po wf-ie. Wszechstronne doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako wykidajło w „Bogaczu”. Nowego dyrektora szpitala też bym szukał wśrod absolwentów AWF.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.