KOLBUSZOWA. Oto główna arteria dzielnicy przemysłowej miasta [WIDEO]

Stan ulicy Handlowej od lat woła o pomstę do nieba. I nie chodzi tu o jakąś malutką uliczkę gdzieś na obrzeżach miasta, tylko o główną arterię tzw. dzielnicy przemysłowej Kolbuszowej, w której: skoncentrowany jest lokalny biznes, funkcjonują zakłady pracy i przyjeżdżają poważni ludzie z całej Polski. Czy tak ma wyglądać wizytówka tego miasta?
Ponad tydzień temu Urząd Miejski w Kolbuszowej poinformował o złożeniu wniosku do Funduszu Dróg Samorządowych na dofinansowanie przebudowy ulicy Handlowej. Zakres projektu obejmuje: remont jezdni, przebudowę parkingów i zjazdów oraz rozdzielenie kanalizacji ogólnospławnej na deszczową i sanitarną. W planach jest też przebudowa oświetlenia ulicznego.

Trzymając, rzecz jasna, kciuki za powodzenie kolbuszowskiego wniosku, postanowiliśmy wybrać się z kamerą na ulicę Handlową, aby pokazać Wam, jaki to jest, k…a, dramat.
Fot. Google Maps

1 Komentarz

  1. to moze niech te firmy mieszczace sie przy tej ulicy oddadza te wszystkie pieniadze ze zwolnien podatkowych co im gminy darowaly to ulice beda miec szybciej naprawiona ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.