KOLBUSZOWA. „Misiowa Mama” nadal dyrektorem Przedszkola nr 1

Znamy osobę, która przez najbliższe pięć lat będzie kierować Przedszkolem nr 1 w Kolbuszowej. To dotychczasowa dyrektor tej placówki, Aneta Konefał. Oficjalne powierzenie jej tego stanowiska odbyło się w środę (23.09) w Urzędzie Miejskim.

Aneta Konefał jest mieszkanką Kolbuszowej, żoną Mariusza i mamą Tymoteusza. Od września 2014 r. jest dyrektorem Jedynki. Wcześniej pracowała jako nauczycielka w Przedszkolu nr 3.

Kolbuszowianka ma na swoim koncie szereg spektakularnych przedsięwzięć. Jednym z nich jest akcja „Mały Miś w świecie literatury”,  stąd jej pseudonim „Misiowa Mama”. W przedsięwzięciu wzięło udział kilkaset przedszkoli i 2 500 nauczycieli z całej kraju. W ramach projektu w świat ruszyło blisko ćwierć tysiąca pluszaków. Cała ta akcja miała przede wszystkim zachęcić maluchy do czytania,  przyczynić się do kształtowania u nich postaw otwartości na świat i poznawania nowych ludzi.

Trzy lata temu dyrektor Przedszkola nr 1 znalazła się wśród finalistów konkursu „Nauczyciel Roku” – plebiscytu organizowanego przez Tygodnik Społeczno-Oświatowy „Głos Nauczycielski”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.