KOLBUSZOWA. Jazz Nad Nilem
Przed nami 15. już edycja Jazzu nad Nilem. Wydarzenie to odbędzie się w najbliższą niedzielę (05.07) na scenie przy Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Koncerty rozpoczną się o godz. 18. Liczba miejsc na widowni jest ograniczona do 150 osób.

W związku z epidemią koronawirusa, przed wejściem na imprezę każdy widz zobowiązany będzie do podpisania oświadczenia, że według swej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną Covid-19, nie przebywa na kwarantannie lub nie jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Wystąpią

W tym roku, po raz pierwszy w historii, za udział w tym wydarzeniu trzeba będzie zapłacić. Bilety można kupić na stronie: www.kupbilecik.pl: ulgowe: młodzież/studenci – 15 zł,  pozostali – 20 zł. Uwaga! Wszystkie występy będą transmitowane na YouTube Miejskiego Domu Kultury.

2 Komentarze

  1. Wydaje mi się że organizatorzy imprezy przesadzili z cenami biletów, ceny powinny zaczynać się przynajmniej od 150 zł. A tak na poważnie tylko tak dalej a koncerty swoją drogą bardzo słabe oglądać będą organizatorzy z rodzinami. Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.