KOLBUSZOWA. Będzie zbiórka podpisów dla Rafała Trzaskowskiego

KOLBUSZOWA. Będzie zbiórka podpisów dla Rafała Trzaskowskiego

Od kilku dni trwa zbieranie podpisów poparcia dla Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich. Akcja ta nie ominie też Kolbuszowej. Będzie ona miała miejsce w niedzielę (07.06) w godzinach 11:30 – 14 na płycie Rynku.

Zbiórkę podpisów poparcia dla nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej prowadzą działacze PO. W Kolbuszowej akcję koordynuje Michał Karkut, radny miejski, kiedyś twórca i lider nieistniejących już lokalnych struktur Platformy. Dziś (chyba) bezpartyjny, ale sympatyzujący z tą formacją polityczną.

Michał Karkut
Jeśli ktoś chciałby pomóc w zbiórce podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego w wyborach na Prezydenta RP, będzie mógł złożyć swój podpis w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14 na Rynku. Wszystkich chętnych do pomocy w zbiórce proszę o kontakt. Będziemy mieć długopisy i środek do dezynfekcji, lecz można zabrać swój długopis – napisał Michał Karkut na swoim Facebooku.

Rafał Trzaskowski, jako nowy kandydat (zastąpił Małgorzatę Kidawę Błońską), na zebranie stu tysięcy podpisów poparcia ma tylko kilka dni. Termin ich złożenia upływa 10 czerwca.

5 Komentarzy

    • Już zebrał. Potrzeba było 100 000, a już jest więcej na ten moment.
      Maliniak cały w konwulsjach bo ma poważnego kontrkandydata

  1. Sołtys z Górnej taki niby bezpartyjny…
    Ktoś powinien mu przypomnieć to zaangażowanie, kiedy będzie kandydował na burmistrza.

  2. Każdy lepszy, niż obecny, który nam zafundował taką inflację (dla nieświadomych – wzrost cen, in. spadek siły nabywczej pieniądza) i taki wzrost podatków, że niedługo znów będziemy zarabiać miliony, a będzie nas stać za nie tylko na przysłowiową, niewielką michę ryżu. 4 lata temu ziemniaki były po 80 gr za kg, dziś to 3-4 złote. Nie mówiąc o pietruszce, truskawkach, czereśniach czy mięsie (nikt mi nie mówi, że zmiany klimatu mamy dopiero od 5 lat). A zrzucanie winy za wysokie podatki na samorządowców, którzy muszą działać na podstawie ustaw zaparafowanych przez prezydenta, jest po prostu obrzydliwe. Chciałbym prezydenta samodzielnego, a nie… Nie da się rządzić tylko przekupstwem, bo to jest przekupstwo nie z pieniędzy prezydenta, tylko wszystkich, w tym bezdzietnych czy emerytów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.