Kasia Oleśkiewicz Szuba, „Do Kolbuszowy jedziesz?”

Kasia Oleśkiewicz Szuba - "Do Kolbuszowy jedziesz?"
(Instagram.com/kasiaoleskiewicz)

Kolbuszowa znowu znalazła się na czołówkach ogólnopolskich mediów. Tym razem za przyczyną jednej z najlepszych polskich zawodniczek bikini fitness. Kasia Oleśkiewicz Szuba, bo o niej mowa, opublikowała w sieci zdjęcie, które komentującym i mediom skojarzyło się z… Kolbuszową.

Kasia Oleśkiewicz Szuba należy do ścisłej czołówki polskich zawodniczek bikini fitness. Od kilku sezonów z  powodzeniem rywalizuje na europejskiej scenie.
Do jej największych sukcesów należy zwycięstwo w zawodach Arnold Classic Europe, organizowanych pod patronatem samego Arnolda Schwarzeneggera.

W swojej kolekcji może pochwalić się również srebrnym medalem w mistrzostwach Europy oraz dwukrotnym mistrzostwem kraju w bikini fitness.

Kasia Oleśkiewicz Szuba imponuje także w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie śledzi ją ponad 106 tysięcy osób. Fotografie, które tam publikuje, często przykuwają wzrok internautów.

Nie inaczej było w przypadku ostatniego zdjęcia. Fitnesska sfotografowała bowiem w szlafroku i w klapeczkach ze swoimi trofeami jadąc autobusem.
Wśród wielu komentarzy był taki: Grażyna Ty do Kolbuszowy jedziesz?”. I właśnie ten wpis podłapały media, które umieściły go w swoich tytułach.  Zrobił to między innymi portal Wirtualna Polska. Nie do końca wiadomo, dlaczego. No bo jaki związek z takim zdjęciem może mieć Kolbuszowa?

Kasia Oleśkiewicz Szuba - "Do Kolbuszowy jedziesz?"

Jak się okazało autorką słynnego komentarza na Instagramie była Magda Orzech, 29-letnia kolbuszowianka, wicemistrzyni Polski Bikini Fitness, finalistka Mistrzostw Świata i Europy.

Kasia Oleśkiewicz Szuba - "Do Kolbuszowy jedziesz?"

2 Komentarze

  1. faktycznie wydarzenie miesiaca bo jakas kolnuszowianka napisala durny komentarz na jeszcze glupszym instagramie ??? moze piszcze cos madrzejszego a nie ze „jedna baba drugiej babie”…..

  2. Tylko w okolicy mówią „do Kolbuszowy”. Reszta Polski powiedzialaby „do Kolbuszowej”. Ktoś tutejszy, kto wstydzi się korzeni, musiał to napisać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.