Jutro w Kolbuszowej otwierają ogródki piwne

Jutro w Kolbuszowej otwierają ogródki piwne

Od jutra (15.05) na nowo funkcjonowanie rozpoczynają ogródki piwne. W Kolbuszowej dotyczy to przede wszystkim płyty Rynku, ale również placu przy klubie K2.

Rządowe rozporządzenie zakłada, że od soboty (15.05) funkcjonowanie rozpoczynają ogródki piwne. Będzie to też dotyczyło stacji paliw.
Przewidziano, że co drugi stolik w ogródku będzie musiał pozostać wolny, a odległość między stolikami ma wynosić co najmniej półtora metra. Chyba że między stolikami znajdzie się przegroda o wysokości co najmniej 1 m. Dla Kolbuszowej oznacza to przede wszystkim otwarcie ogródków piwnych na Rynku. To samo tyczy się placu przy klubie K2.

– Po kilku miesiącach zakazów, obostrzeń, dystansowania się, wreszcie możemy zaprosić naszych klientów do siebie. Na razie otwieramy ogródek, gdzie będzie można na świeżym powietrzu zjeść pyszną pizzę, napić się zimnego piwa i skosztować naszej nowości, czyli burgerów z mięsem wołowym czy łososiem. Zapraszamy jutro od godz. 13, pogoda gwarantowana – zachęca klub K2.

Jutro w Kolbuszowej otwierają ogródki piwne

Od 29 maja dopuszczalna będzie też konsumpcja w lokalach i wydzielonych strefach gastronomicznych na stacjach paliw. Warunek jest taki, że klienci do czasu zajęcia miejsca będą mieli zakryte usta i nos. Maseczki obowiązywać będą też obsługę.
Klienci w restauracjach będą mogli zajmować co drugi stolik. Odległość między nimi ma wynosić co najmniej 1,5 m. Chyba, że między stolikami znajdzie się przegroda o wysokości min 1 m.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.