Muzyczne podsumowanie wyjątkowej akcji

Wyjątkowa akcja kobiet o wielkim sercu

Dobiega końca zbiórka pieniędzy na rzecz potrzebujących dzieci. Tylko od nas zależy, ile z nich w tym roku odwiedzi Święty Mikołaj.

To druga edycja tej akcji „Uśmiech Mikołaja z nieba”, Celem jest spełnienie marzeń dzieci dotkniętych trudną sytuacją życiową. Rok temu dzięki Św. Mikołaj odwiedził 33. najmłodszych mieszkańców.
Akcję wymyśliła Monika Ślęzak. Potem zaangażowała w nią inne mieszkanki: Joanna Procak, Malwina Błąd i Agnieszka Abbas. W sumie udało się zebrać 8 049 zł. Były również dary rzeczowe. Dzięki temu panie zorganizowały paczki dla 33 dzieci . Mikołaj zawitał do nich tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia.

Czy w tym roku będzie podobnie? To już zależy od nas samych. Mamy niewiele czasu, bo zbiórka potrwa tylko do poniedziałku. Pieniądze można wpłacać tutaj: https://zrzutka.pl/r3r8b6

W niedzielę (05.12) w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej, podczas imprezy „Muzyczne Sanie Św. Mikołaja”, odbędzie się podsumowanie zbiórki.
Ponadto na scenie zaprezentują się:

  • tancerki z MDK w Kolbuszowej i jego filii w Kolbuszowej Górnej i Domatkowie,
  • wokaliści,
  • instrumentaliści z Kolbuszowej Górnej.
  • mażoretki

Gwoździem programu będzie koncert w wykonaniu nauczycieli i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Niwiskach oraz organizatorek akcji „Uśmiech Mikołaja z nieba”. Na koniec Św. Mikołaj rozda dzieciom paczki. Start o godzinie 16. Transmisja na żywo poniżej.
– W poniedziałek kończymy naszą zbiórkę i przystępujemy do dalszej pracy. Przed nami najmilsza część akcji, czyli przekazanie prezentów dzieciom. Dzień wcześniej, czyli w niedzielę zapraszamy do MDK, gdzie wspólnie z nauczycielami i uczniami szkoły muzycznej w Niwiskach wykonamy piosenkę i podsumujemy naszą zrzutkę – zaprasza Monika Ślęzak.

Muzyczne podsumowanie wyjątkowej akcji

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.