Iron Head zagra dla WOŚP

Przed nami 28. finał Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Niestety wszystko wskazuje na to, że w niedzielę, 12 stycznia, w miasteczku nad Nilem żadnych koncertów z tej okazji nie będzie. To jednak nie znaczy, że kapele z Kolbuszowej nie zagrają dla WOŚP. Jedną z nich będzie Iron Head (metal), który wystąpi z WOŚP w Zabajce, w gminie Głogów Małopolski.  
W tym roku środki zebrane podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafią na zakup nowoczesnych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Swoją cegiełkę w tym będzie miał kolbuszowski zespół, Iron Head, który zagra dla WOŚP na terenie Ludowego Klubie Jeździecki „Zabajka”. Koncert odbędzie się w niedzielę (12.01), około godziny 17.

Iron Head gra szybki i ciężki, a zarazem melodyjny metal. Grupa powstała w 2009 roku i z kilkuletnią przerwą gra do dziś. Obecnie zespół tworzą: Weronika Augustyn – wokal, Tomek Lenart – gitara, wokal, Krzysztof Fryc – gitara, Emilia Micał – bas, i Bartosz Urban – perkusja.
W niedzielę (12.01) dla WOŚP zagra również  kolbuszowska formacja Le Moor. Zespół, którego liderem jest Dorian Pik, wystąpi z koncertem w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Więcej o tym poniżej

Le Moor zagra z Owsiakiem

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.