Impreza sylwestrowa na Rynku?

Wybudują kolumnę posła Chmielowca [prima aprilis]
Fot. UM Kolbuszowa
Przed nami Sylwester. Tej nocy mieszkańcy Kolbuszowej bawić się będą w różnych miejscach: lokalach, domach weselnych, klubie i prywatkach. Pewnie wielu z nas Nowy Rok przywita na wyjeździe.

Tymczasem w ościennych miastach zabawa sylwestrowa odbywać się będzie w plenerze. Np. w Mielcu na Placu Armii Krajowej repertuar największych światowych hitów zaprezentuje DJ Marco, a z koncertem wystąpi wokalistka muzyki disco-dance – Zenoza. Tuż przed północą życzenia złożą władze miasta. Dadzą również sygnał do odliczania przed pokazem sztucznych ogni. Więcej o tym TUTAJ.
Z kolei na dębickim Rynku noworoczną zabawę rozpocznie miks tanecznych rytmów serwowanych przez DJ Maxxa. Wystąpią artyści grający na co dzień z czołowymi polskimi wykonawcami. Towarzyszyć im będą tancerki w strojach latino i pióropuszach. Zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni.
A w Kolbuszowej… jak co roku – plenerowej imprezy sylwestrowej nie będzie. Być może niektórzy z nas o północy przyjdą na Rynek, po to by wspólnie powitać Nowy Rok, złożyć sobie życzenia, razem napić się szampana… Ale to nie jest to, co mogło by być. Czy kiedykolwiek będzie?
Loading poll ...

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.