Gwiazd show-businessu w MDK nie będzie. Powód to… małe zainteresowanie
Prawdziwą plejadę gwiazd polskiego show biznesu mieliśmy zobaczyć w niedzielę (21.01) w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej dzięki wystawieniu tam komedii pt. „Przebój Sezonu”. Na scenie mieli się pojawić m.in.: Krzysztof Ibisz, Michał Milowicz, Dariusz Kordek, czy Maciej Damięcki.
Spektaklu jednak nie będzie. Powód? Mała frekwencja.  A wydawało się, że z zapełnieniem sali widowiskowej MDK nie będzie problemów. Widzów miały przyciągnąć znane nazwiska.

– Warto nas odwiedzić, na pewno będzie świetna zabawa – przekonywał Wiesław Sitko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury. – Mamy tu doświadczenia, bo organizowaliśmy tego typu wydarzenia. Ludzie wychodzili stąd naprawdę bardzo zadowoleni. Cena biletu nie jest wygórowana. Może być on świetnym prezentem dla naszych babć i dziadków z okazji ich święta.
Tymczasem ze spektaklu wyszły nici. Jak czytamy na stronie Domu Kultury, został on odwołany z powodu małej frekwencji. Nie wiemy jak Wam, ale nam wierzyć się nie chce… Zwrot biletów obywa się w kasie MDK. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod nr tel. 17 22-71-563.

2 Komentarze

  1. Eeeeeee JA znam powód,chyba!;) Kasi Figury BRAK,a dla PiS- owców to i również emerytowana Shaza mogła by,przyjechać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.