Grzegorz Romaniuk odpowiada Kolbuszowiance

Grzegorz Romaniuk odpowiada Kolbuszowiance

Prezes Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, Grzegorz Romaniuk wydał oświadczenie. Odnosi się w nim do zarzutów, jakie postawiła mu Kolbuszowianka.

Zarząd KKS skarży się przede wszystkim na brak zgody na korzystania ze stadionu przy ulicy Wolskiej. Jak czytamy w komunikacie klubu, Grzegorz Romaniuk, prezes Fundacji zarządzającej tym obiektem, nie zapewnia więc odpowiednich warunków do treningów i rozgrywania meczów.
Apel Kolbuszowianki

W budynku Fundacji wisi kartka oznajmiająca, że korzystanie z boisk jest niedozwolone. Szatnie piłkarskie i prysznice wypełnione są natomiast workami na śmiecie i kartonami.

„Osoba odpowiedzialna za stadion, czyli Pan Grzegorz Romaniuk (prezes Fundacji – od red.), nie potrafiła przygotować nawet boiska treningowego do użytku dla naszego klubu, ani dla grup młodzieżowych, których rozgrywki na szczeblu podkarpackim ruszają w przeciągu miesiąca. Smutna rzeczywistość, powód do wstydu dla miasta i kolejny dowód, że Pan Grzegorz Romaniuk po prostu nie radzi sobie z zarządzaniem stadionem (…) Ogromne dotacje, które Fundacja zgarnia z Urzędu Miejskiego, idą niestety w błoto. Lokalne grupy sportowe nie otrzymują wsparcia, a tylko się im przeszkadza w tych ciężkich czasach. Fundacja stoi na skraju bankructwa „- przekazała Kolbuszowianka.

Prezes odpowiada

Apel ten klub przekazał do wiadomości mediów, Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej i  organizacji piłkarskich. Dziś Grzegorz Romaniuk wydał krótkie oświadczenie w tej sprawie. Oto jego treść:
„W związku z ostatnimi publikacjami w prasie oraz mediach społecznościowych na nasz temat Zarząd Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej informuję, że zawierają one wiele nieprawdziwych informacji temat działalności Fundacji. Powielanie niesprawdzonych informacji jest krzywdzące i działa na szkodę naszej instytucji”.

2 Komentarze

  1. No Kawał wytłumaczenia… Jak na radnego powiatowego to trochę dramat ten poziom wypowiedzi Romaniuka. Widać, że umie tylko przekazywać przygotowane wypowiedzi. Wychodzi jaki z niego pozorant. Zdobył popularność na przebieraniu się za Mikołaja. Na większość mieszkańców Kolbuszowej niestety wystarczyło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.