Dwoje mieszkańców Kupna na liście wyborczej Piotra „Liroya” Marca
Na liście kandydatów do Sejmu Komitetu Wyborczego Skuteczni Piotra „Liroya” Marca znalazło się dwoje mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, a dokładniej – Kupna.

W wyborach parlamentarnych, jako mieszkańcy powiatu, głosować będziemy w okręgu 23 (Rzeszów – Tarnobrzeg). Listę komitetu, którego liderem jest znany raper, a ostatnio polityk, Piotr „Liroy” Marzec otwiera były prezydent Stalowej Woli, Andrzej Szlęzak. Nr 9 przypadł Arturowi Kosiorowskiemu, wolnościowcowi z Kupna. Z nr 13 startuje Monika Grzesiak – Kosiorowska, także z Kupna.

Z ramienia PiS o miejsca w Sejmie ubiegają się: Zbigniew Chmielowiec z Kolbuszowej (nr 9) i Anna Trawińska (26) z Krzątki. Z listy PSL powalczy Dorota Koczur (18) z Kolbuszowej, a z Lewicy Teresa Lubera (20) z Cmolasu. Kandydatami Konfederacji są z kolei: Tomasz Buczek (2) z Kolbuszowej Górnej, Waldemar Zarębski (12) z Kolbuszowej, i Paulina Wacyra (22) z Majdanu Królewskiego.
Lista kandydatów KW Skuteczni

 1. Andrzej Szlęzak
 2. Krzysztof Stelmach
 3. Bernadetta Bator
 4. Artur Mryczko
 5. Tomasz Drewniak
 6. Joanna Grabek
 7. Mariusz Mazurek
 8. Jolanta Wiktor
 9. Artur Kosiorowski
 10. Marcin Opałka
 11. Renata Jarosz
 12. Marek Wielgosz
 13. Monika Grzesiak – Kosiorowska
 14. Joanna Godek – Kowalska
 15. Marta Bujak
 16. Artur Gorczyca
 17. Karol Szostek
 18. Mariusz Matłosz

1 Komentarz

 1. Czy któryś z tych startujących robił już coś dla naszego regionu? Czy to tylko kolejne „twarze” goniące za ciepłą posadką w sejmie? Ludzie myślcie na kogo głosujcie! Warto popierać kogoś kto działa i robi coś dla naszego regionu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.