Do trzech razy sztuka. Sokół pokonuje Skołoszów

Sokół remisuje po golu w ostatniej akcji meczu

Po porażkach odniesionych w dwóch pierwszych kolejkach nowego sezonu, piłkarze Sokoła pewnie wygrali na wyjeździe z LKS Skołoszów. Wygląda na to, że „do trzech razy sztuka”.

Goście wyszli na poradzenie już w trzeciej minucie. Gola zdobył super snajper Sokoła, Krzysztof Szymański. Chwilę później LKS Skołoszów przegrywał już 0-2. Tym razem do siatki trafił Kamil Aab.

W 16. minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Tyle że zaraz potem Sokół odpowiedział golem Adriana Nowaka. Miejscowi jeszcze w pierwszej połowie po raz drugi złapali kontakt. Niewiele im to jednak dało. Wynik na 2-4 ustalił Dawid Pałys-Rydzik. I był to „najniższy wyrok kary”.

– Mecz mógł się skończyć wyższym zwycięstwem. W drugiej połowie mogły wpaść jeszcze trzy, cztery bramki. Cieszy wynik. Niepokoi, że sami sobie strzelamy bramki. Daliśmy gospodarzom prezenty – mówił Nowinom trener Waldemar Mazurek.

3. kolejka IV ligi, środa, 24 sierpnia
LKS SkołoszówSokół Kolbuszowa Dolna 2:4 (Szymański 3’, Aab 11’, Nowak 18’, Pałys-Rydzik 62’).
Sokół: Kacper Piechota – Andrzej Skowron, Kamil Aab (88’ Antoni Patla), Michał Mazurek (55’ Mirosław Kmiotek), Krzysztof Szymański, Kornel Kołacz (55’ Marcin Mokrzycki), Dawid Pałys-Rydzik (75’ Dawid Skupiński), Damian Bożek, Patryk Tetlak, Adrian Nowak (75’ Patryk Szczurek), Jakub Stec.

W następnej kolejce Sokół na swoim boisku, nad Nilem, podejmować będzie Legion Pilzno. Ten mecz odbędzie się już w sobotę (27.08), o godzinie 17.