Dni Kolbuszowej znowu ubogie

TEDE wystąpi w kolbuszowskim klubie

Pewne rzeczy się nie zmieniają: niskie zarobki, brak perspektyw i nieatrakcyjny program Dni Kolbuszowej. W tym roku tradycji stało się zadość. Gwiazdami imprezy na stadionie będą: zespół biesiadny, Baciary oraz rzeszowska formacja rockowa, RSC.

Dni Kolbuszowej w sobotę (11.06) o godzinie 10 zainaugurują zawody Pucharu Polski w Nordic Walking. Sześć godzin później na plenerowej scenie zaprezentują się grupy taneczne oraz przedstawiciele studia wokalnego i perkusistów. O godzinie 18 rozpocznie się zabawa taneczna przy muzyce zespołu Black&White. Następnie pokaz tańca z ogniem zaprezentuje grupa z Węgier.
O godz. 21.30 wystąpi gwiazda wieczoru – góralski zespół, Baciary.

Niedzielę o godz. 15.30 rozpocznie Bieg o Puchar Burmistrza. Pół godziny później a scenie wystąpią: Kapela Jana Cebuli, Widelanie, Ziemia Podkarpacka i Kolbuszowskie Koło Kobiet.

W międzyczasie odbędą się mistrzostwa w cukiernictwie. Na godz. 19 zaplanowano recital Sabiny Nycek oraz koncerty The Keepers (melodyjny hard rock) i A Little Madness (blues). O godz. 21.30 zagra rzeszowska grupa RSC. Dni Kolbuszowej AD 2016 zakończą fajerwerki.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.