Czy cała Kolbuszowa Górna jest przeciwko rządom PiS?
Na oficjalnym Facebooku wsi Kolbuszowa Górna pojawiły się dziś (01.05) życzenia z okazji Dnia Flagi i Święta Trzeciego Maja. – Przyszło nam żyć w czasach, gdy osoby które mają w klapie marynarki wpiętą flagę i orła w koronie, depczą naszą konstytucję. Im również życzę szczęścia i to podwójnie! – czytamy w komunikacie sołectwa.
Czy rządzący dziś w Polsce rzeczywiście „depczą konstytucję”? No cóż, zdania są podzielone. Ci, którzy głosowali na PiS, a takich wśród wyborców w Kolbuszowej Górnej jest zdecydowanie najwięcej, pewnie uważają, że nie. Po co więc te sugestie?
Życzenia o tej samej treści, ale już na swoim prywatnym profilu, umieścił Michał Karkut, sołtys Kolbuszowej Górnej, były działacz PO i zdeklarowany przeciwnik obecnego rządu i prezydenta RP. W związku z tym należy przypuszczać, a nawet mieć pewność, że autorem kontrowersyjnego wpisu na stronie sołectwa jest właśnie Michał Karkut
OK, nikomu nie odbieramy prawa do poglądu, ale  sugerowanie, że cała Kolbuszowa Górna krytycznie ocenia władzę PiS, nie jest w porządku wobec wyborców tej partii.
2 Komentarze

  1. Prawnik lekarz dziennikarz sołtys każdy ma prawo do swoich poglądów a to że Pan Michał Karkut nie kryje swoich ocenia wyborcy. ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.