Cree będzie żądać zwrotu pieniędzy za odwołanie koncertu w Raniżowie!
Wciąż nie wiadomo, kto odpowiada za odwołanie koncertu zespołu Cree. Grupa, której liderem jest Sebastian Riedel – syn legendarnego Ryszarda Riedla – miała zagrać w Raniżowie w niedzielę (26.08). Koncertu jednak nie będzie. – Otrzymaliśmy informację od agencji artystycznej, że radni gminy nie życzą sobie rockowego grania na swym terenie – napisali muzycy. Więcej o tym TUTAJ.
Menager zespołu, Tomasz Lebuda w rozmowie z Antyradio.pl mówi, że koncert i wszystkie jego szczegóły zostały ustalone jeszcze w maju: – Nikt wtedy nie zgłaszał żadnych uwag, za pośrednictwem agencji, która odpowiadała za organizację wydarzenia. Od tego czasu nie mieliśmy żadnych sygnałów w sprawie problemu z występem Cree. 21 sierpnia otrzymaliśmy wiadomość, że koncert zostaje odwołany, w zasadzie bez podania żadnych przyczyn. Agencja, która z nami pracuje, również nie otrzymała żadnego wyjaśnienia poza stwierdzeniem, że „radni gminy nie życzą sobie występów rockowych zespołów na jej terenie”. Jest to dla nas sytuacja zupełnie niezrozumiała zwłaszcza, że Cree gra muzykę rockową, daleki jest jednak od kontrowersyjnych występów i akcji na scenie (…).
Cree zapowiada walkę o uzyskanie całkowitego zwrotu pieniędzy za koncert (który się nie dobył) od agencji artystycznej, z którą podpisał umowę na organizację koncertu. Ta z kolei najprawdopodobniej będzie starała się o odszkodowanie od Urzędu Gminy, z którym miała zawrzeć umowę.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.