Co robią naczelni Korso?

Marlena Bogdan kierowała Korso Kolbuszowskim przez 7 lat. Jest to okres, w którym można odcisnąć swoje piętno; zwłaszcza, że gazeta ta skończyła 10 lat. Nie znamy oficjalnych powodów jej pożegnania się z pracą w tym tygodniku, a plotek nie zamierzamy tu powielać. W każdym razie faktem jest, że odeszła. Potem wraz z mężem wyjechała do Anglii. I wydawało się, że szybko nie wróci.
Ciągnie jednak wilka do lasu, a panią Marlenę do dziennikarstwa. Dlatego jej teksty od jakiego czasu można znaleźć w podkarpackich Nowinach. Mało tego, na stronie tego dziennika była redaktor naczelna Korso Kolbuszowskiego ma swój autorski projekt w formacie wideo, w którym ze swoimi gośćmi rozmawia o różnych sprawach. Tytuł tego programu to „Espresso”. Można go obejrzeć TUTAJ.

Co robią pozostali naczelni kolbuszowskiego tygodnika? Tomasz Leyko od wielu lat jest rzecznikiem i „prawą ręką” marszałka województwa, Władysława Ortyla. Jest też wymieniany w gronie potencjalnych kandydatów PiS na prezydenta Mielca. Z kolei Janusz Radwański dwa lata temu „ewakuował się” do Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej, gdzie pełni obowiązki kierownika Działu Etnograficznego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.