Tragedia podczas przycinki drzewa w Cmolasie. Mężczyzna spadł z wysokości

Ostatnie pożegnania tragicznie zmarłych piłkarzy

Dziś (09.11) w Cmolasie doszło do tragedii. Około godziny 12.30 z drzewa spadł 80-letni mieszkaniec tej miejscowości. Mimo reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Mężczyzna wykonywał prace związane z pielęgnacją drzewa. Z nieustalonych jak dotąd przyczyn nagle spadł z wysokości na ziemię. Natychmiast powiadomiono kolbuszowską policję i straż pożarną.

Rzeczywiście wpłynęło do nas zgłoszenie, że mieszkaniec Cmolasu spadł z drzewa i jest nieprzytomny – potwierdza brygadier Marcin Wieczerzak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. – Dyżurny zadysponował trzy zastępy ratownicze.

– Na miejscu strażacy zastali leżącego na ziemi starszego mężczyznę. Natychmiast podjęli wobec niego czynności związane z przywróceniem czynności życiowych. Następnie przyjechała ratownicy medyczni, którzy stwierdzili zgon mężczyzny.
Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia ma wyjaśnić postępowanie, które prowadzi policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kolbuszowej.

2 Komentarze

  1. Co za idiota dopuścił do tego żeby taki dziadowina wszedł na drzewo…. Też mam 80 letniego tatę w domu i w życiu bym mu nie dała siekiery do ręki a co dopiero wejść na jakąś tam wysokość

    • Co za idiotka się tu wypowiada. Niektórzy 80letni są w formie lepszej niż nie jeden młody. Fajnie że też masz 80letniego tatę i uważasz to za dziadowine.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.