CMOLAS. Dziś żegnamy ks. Tomasza Blicharza. Zobacz transmisję z pogrzebu

CMOLAS. Zmarł ks. Tomasz Blicharz. Miał 39 lat

Dziś (20.10) w Cmolasie odbędą się uroczystości pogrzebowe ks. Tomasza Blicharza, który zmarł w sobotę (17.10) w wieku zaledwie 39 lat. Ostatnio posługiwał w parafii w Zaczerniu.
Ks. Tomasz Blicharz  urodził się 1981 roku. w Kolbuszowej Pochodził z Cmolasu, święcenia kapłańskie przyjął w 2007 roku w Rzeszowie. Od 2011 roku posługiwał w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zaczerniu, był również katechetą w tamtejszym Zespole Szkół im. Armii Krajowej.

Pełnił funkcję kierownika Domu Rekolekcyjnego „Effatha”. Wcześniej posługiwał w parafiach św. Rocha Rzeszów-Słocina i Matki Bożej Różańcowej w Rzeszowie. Był  duszpasterzem Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Rzeszowskiej, a także znanym i lubianym kaznodzieją oraz rekolekcjonistą.

O godzinie 12:30 w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie odmówiony zostanie różaniec, pół godziny później odprawiona zostanie msza św. Po nabożeństwie odbędzie się odprowadzenie ciała zmarłego na cmentarz parafialny. Poniżej transmisja na żywo (kliknij w zdjęcie).
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.