Zamknij Menu
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Wiadomości
      • Powiat Kolbuszowski
      • Kolbuszowa
      • Cmolas
      • Dzikowiec
      • Majdan Królewski
      • Niwiska
      • Raniżów
    • Sport
    • Na sygnale
    • Promocja
    • Sklepy „Orzech”
    • Daj znać
    Napisz do nas
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Atmosfera - restauracja, przyjęcia, rozrywka.
    • Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej
    • Promocje w sklepach „Orzech”
    • AniMisie - Wesoła Ekipa Animatorów
    • Google News portalu Kolbuszowa Lokalnie
    Kolbuszowa

    Chamstwo na drodze w Kolbuszowej Górnej

    Autor: Paweł Galek24 sierpnia 2021
    Kolbuszowa Górna bez prądu? Jest komunikat PGE

    Na policję zgłosił się zdenerwowany kierowca. Poskarżył się na chamskie i agresywne zachowanie uczestników ruchu w Kolbuszowej Górnej.

    W miniony piątek (20.08) po południu komendę policji w Kolbuszowej „odwiedził” zdenerwowany mieszkaniec powiatu mieleckiego.




    Z jego relacji wynikało, że kiedy przejeżdżał przez odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej, kierowca jadącej za nim ciężarówki zaczął na niego trąbić. Następnie ktoś z tego pojazdu wyrzucił plastikową butelkę w jego kierunku.

    Kiedy kierowca zatrzymał się w korku, z ciężarówki wysiadło dwóch mężczyzn. Jeden z nich uderzył w szybę jego samochodu, a drugi usiłował wyrwać mu telefon, którym rejestrował ich zachowanie. Potem ciężarówka odjechała w kierunku Radomia.

    Dzięki szczegółom podanym przez mężczyznę, kilka minut później, patrol drogówki zatrzymał wskazany pojazd w Majdanie Królewskim.

    Policjanci wylegitymowali 46-letniego kierowcę i 44-letniego pasażera ciężarówki. Jak się okazało, mieszkańcy województwa mazowieckiego podróżowali niesprawnym technicznie pojazdem.

    46-latek został ukarany za kierowanie niesprawnym technicznie pojazdem oraz za zaśmiecanie i zakłócanie porządku publicznego.




    Zatrzymano mu też dowód rejestracyjny niesprawnej ciężarówki. Z kolei 44-letni pasażer przyjął mandat za zakłócanie porządku publicznego.

    kolbuszowa górna policja kolbuszowa pomiar prędkości kolbuszowa
    Udostępnij. Facebook Twitter Skopiować link
    • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Rzeszowie
    • Monika Ślęzak - Biuro Rachunkowe w Kolbuszowej.

    Zobacz także

    Braterska Krew dla Anastazji. Kolbuszowa pokazała serce podczas pikniku Moto-Braci

    Braterska Krew dla Anastazji. Kolbuszowa pokazała serce podczas pikniku Moto-Braci

    Druga ofiara wypadku w Widełce. Nie żyje 17-latka

    Zmarł ks. kanonik Janusz Kurasz – duszpasterz związany z Kolbuszową

    Zmarł były wikariusz parafii w Majdanie Królewskim

    Nie żyje ks. Jan Chmura. Kolegiata Kolbuszowska w żałobie

    6 komentarzy

    1. Piotr wł . 24 sierpnia 2021 12:51

      Jak się jedzie 40 na godzinę lub mniej co zdarza się bardzo często to co się dziwić że gość się wkurzył a kierowca ciężarówki ma tachograf który liczy mu czas i potem przez takiego zawalidrogę braknie mu czasu żeby dojechać do celu

    2. Charles Widmore wł . 24 sierpnia 2021 20:05

      Kierowcy ciężarówek też mają swoje za uszami, też związane ze spowalnianiem ruchu… Z resztą, kogo to obchodzi, kto ma ile czasu… Na drodze każdego obowiązuje prawo, nie zabraniające jeździć ~40km/h na pomiarze odc. Więc nic nie usprawiedliwi takiego chamstwa, po raz kolejny staje się jasne, że kierowcy tirów to śmierdzące patole, którym jajca kleją się do ud, a potem próbują odreagować te swoje frustracje na innych, przez „szeryfowanie”….

    3. Marek wł . 24 sierpnia 2021 22:27

      Bardzo dobry artykuł tylko zdjęcie nie do końca, samochód wygląda jak mój i ktoś nie czytając myśli co myśli

    4. Blj wł . 25 sierpnia 2021 07:21

      Nie do końca, o ile warunków nie przeszkadzają kiedy jest 50 masz jechac 50, bycie pierdoła nie zwalenie cię z tego obowiązku, co innego np. warunki atmosferyczne.

    5. no no wł . 25 sierpnia 2021 15:46

      zeby teraz chlopaki z mazowsza nie chcieli odwiedzic tego nagrywajacego zawalidroge w domu i odebrac z odsetkami koszty mandatowe ? a chamstwo nalezy zwalczac „silom i godnosciom osobistom”

    6. Tfvbu wł . 30 sierpnia 2021 18:35

      Jak ma ochotę, to może jechać 40km/h i uj ci do tego

    Skomentuj

    Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

    Dołącz do naszej grupy
    Nasza Kolbuszowa
    Subskrybuj nasz YouTube
    https://youtu.be/e3g81j_bXG0?si=QrXiUi3ycX17CWIc
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności

    Wpisz powyżej i naciśnij Enter aby wyszukać. Naciśnij Esc aby anulować.