Chamstwo na drodze w Kolbuszowej Górnej

Kolbuszowa Górna bez prądu? Jest komunikat PGE

Na policję zgłosił się zdenerwowany kierowca. Poskarżył się na chamskie i agresywne zachowanie uczestników ruchu w Kolbuszowej Górnej.

W miniony piątek (20.08) po południu komendę policji w Kolbuszowej „odwiedził” zdenerwowany mieszkaniec powiatu mieleckiego.
Z jego relacji wynikało, że kiedy przejeżdżał przez odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej, kierowca jadącej za nim ciężarówki zaczął na niego trąbić. Następnie ktoś z tego pojazdu wyrzucił plastikową butelkę w jego kierunku.

Kiedy kierowca zatrzymał się w korku, z ciężarówki wysiadło dwóch mężczyzn. Jeden z nich uderzył w szybę jego samochodu, a drugi usiłował wyrwać mu telefon, którym rejestrował ich zachowanie. Potem ciężarówka odjechała w kierunku Radomia.

Dzięki szczegółom podanym przez mężczyznę, kilka minut później, patrol drogówki zatrzymał wskazany pojazd w Majdanie Królewskim.

Policjanci wylegitymowali 46-letniego kierowcę i 44-letniego pasażera ciężarówki. Jak się okazało, mieszkańcy województwa mazowieckiego podróżowali niesprawnym technicznie pojazdem.

46-latek został ukarany za kierowanie niesprawnym technicznie pojazdem oraz za zaśmiecanie i zakłócanie porządku publicznego.
Zatrzymano mu też dowód rejestracyjny niesprawnej ciężarówki. Z kolei 44-letni pasażer przyjął mandat za zakłócanie porządku publicznego.

6 Komentarzy

  1. Jak się jedzie 40 na godzinę lub mniej co zdarza się bardzo często to co się dziwić że gość się wkurzył a kierowca ciężarówki ma tachograf który liczy mu czas i potem przez takiego zawalidrogę braknie mu czasu żeby dojechać do celu

    • Kierowcy ciężarówek też mają swoje za uszami, też związane ze spowalnianiem ruchu… Z resztą, kogo to obchodzi, kto ma ile czasu… Na drodze każdego obowiązuje prawo, nie zabraniające jeździć ~40km/h na pomiarze odc. Więc nic nie usprawiedliwi takiego chamstwa, po raz kolejny staje się jasne, że kierowcy tirów to śmierdzące patole, którym jajca kleją się do ud, a potem próbują odreagować te swoje frustracje na innych, przez „szeryfowanie”….

      • Nie do końca, o ile warunków nie przeszkadzają kiedy jest 50 masz jechac 50, bycie pierdoła nie zwalenie cię z tego obowiązku, co innego np. warunki atmosferyczne.

  2. Bardzo dobry artykuł tylko zdjęcie nie do końca, samochód wygląda jak mój i ktoś nie czytając myśli co myśli

  3. zeby teraz chlopaki z mazowsza nie chcieli odwiedzic tego nagrywajacego zawalidroge w domu i odebrac z odsetkami koszty mandatowe ? a chamstwo nalezy zwalczac „silom i godnosciom osobistom”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.