Będą nowe drogi powiatowe
To bardzo dobre informacje dla kierowców. W drogi powiatowe na terenie gmin Kolbuszowa i Cmolas w najbliższym czasie wpompowanych zostanie blisko dwa miliony złotych.
Starostwo otrzymało dotację na przebudowę 3 km. traktu w Porębach Kupieńskich. Ze swoich pieniędzy powiat przebuduje drogę w Przyłęku. Nowa nawierzchnia została już położona na bardzo ważny trakt w stronę Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu. Chodzi o odcinek w Toporowie.
Jedną z bardziej oczekiwanych inwestycji przez mieszkańców jest remont drogi powiatowej Kolbuszowa Górna – Kłapówka, w przysiółku Wojków. To zadanie również zostało ujęte w planie inwestycyjnym starostwa. Nowy asfalt położony zostanie w tej miejscowości na odcinku około kilometra.

2 Komentarze

  1. A kiedy odcinek Werynia-kłapówka? Nie koniecznie cały, ale droga – mimo że taka dość blisko centrum i jest to też połączenie kolbuszowa-werynia-widełka – co dla niektórych jest swoistym skrótem, bo mniej km. Droga od lat nieremontowana, a dodatkowo pewien odcinek tzw „niczyj” stoi od X lat nieremontowany, dziura na dziurze, że można zawieszenie urwać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.